שמי שחר, והבלוג הזה הוא אוסף חוויות שלי מהמסע שלי בשבילי האייקידו.

 

זהו מסע שנמשך קרוב ל-15 שנה, והוא נעשה בחברת חברי לקבוצת האייקידו בתל-אביב, בראשות סנסיי ישראל טונג'י.

 

אני בדרגת חגורה שחורה דאן-3, ולמרות זאת, אני רואה את עצמי רק בתחילת הדרך של לימוד האייקידו.

 

חלק ממטרת הבלוג הוא להגדיל את קבוצת האייקידו שלנו, אז אם אתם מחפשים אומנות לחימה או קבוצת אייקידו בתל-אביב, אשמח אם תתקשרו לפרטים או לתיאום שיעור התנסות חינם.

 

0547296988- שחר.

מי אני?

לתיאום שיעור אייקידו חינם- 0547296988

חלק מקבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב.

(דווקא ביום הצילום התלמידות לא הגיעו...)

אנחנו מעוניינים להרחיב את שורות קבוצת האיקיידו שלנו. אם אתם מעוניינים להתנסות בשיעור אייקידו חינם ללא כל התחייבות נשמח אם תתקשרו לתיאום שיעור אייקידו חינם.

 

0547296988 (שחר).

חלק מקבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב עם התלמידות

קבוצה-אחות שלנו, בראשות סנסיי ישראל טונג'י, מתאמנת בנס-ציונה. 

קבוצת האייקידו בנס-ציונה מתאמנת בסגנון אינטנסיווי (יש שיאמרו אגרסיווי) של אייקי ג'יו-ג'יטסו וג'ודו. בקבוצת האייקידו בנס-ציונה עובדים גם עבודת קרקע בסגנון ג'יו-ג'יטסו ברזילאי ואפילו עורכים קרבות (sparring). האימונים מכוונים מאוד לאומנות-לחימה והגנה-עצמית בסגנון Reality based self defence. 

האימונים בקבוצת האייקידו בנס-ציונה מתאימה למי שרוצה להפוך ללוחם ללא-חת, ולא מתאימה למי שמפחד לקבל מפעם לפעם איזו בומבה...

לפרטים נוספים אודות קבוצת האייקי ג'יו-ג'יטסו של סנסיי ישראל טונג'י בנס-ציונה התקשרו 0547296988 (שחר).

 

קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב

 

קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב, בראשות עדי פישל (דאן 4) מתאמנת ביחד כבר יותר מ-15 שנה. 

יש לנו תלמידים מתחילים שמתאמנים ביחד עם דרגות בכירות באייקידו- מורה בדרגת דאן 4, שני תלמידים בדרגת דאן 3, תלמיד בדרגת דאן 2, שלושה תלמידים בדרגת חגורה שחורה דאן 1, ותלמידים ותלמידות אייקידו חגורות לבנות ברמות שונות. קבוצת האייקידו שלנו בנוייה ממבוגרים בחתך גילאים של 22-55 במגוון רמות. אין צורך בכושר-גופני מיוחד או בידע מוקדם באייקידו או באומנות-לחימה כלשהיא כדי להצטרף לשיעורי האייקידו שלנו בתל-אביב- כולם מוזמנים!

תפישת האייקידו של סנסיי עדי מתבססת על תנועה, זרימה תוך שמירה על דקויות טכניות ואלמנטים של הגנה-עצמית ותפישת האייקידו כאומנות-לחימה.

 

קבוצת האייקידו שלנו בנוייה מגברים ומנשים שמתאמנים ביחד. האווירה בקבוצת האייקידו שלנו נעימה וכמו משפחתית. בסוף כל שיעור אנחנו עולים לפיצוצייה הקרובה ויושבים מינימום שעה אל תוך הלילה (בימי רביעי ושישי) ואל תוך האחה"צ המאוחרות (ביום שישי). הקרבה וההיכרות של מה שאנחנו מכנים "פוסט אייקידו" עוזרת לליצור קרבה ואיכפתיות רבה בין חברי הקבוצה, שמתבטאת בזמן אימוני האייקידו.

לחצו על הלינק אם תרצו לראות ולקרוא קצת על התלמידים והתלמידות של קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב.

לתיאום שיעור אייקידו חינם- 0547296988

אייקידוקא © 2020

שיעורי האייקידו שלנו- איפה ומתי?

 

שיעורי האייקידו שלנו מתקיימים בתל-אביב, באולם ספורט של תיכון "אליאנס". הכניסה מרחוב סלוודור (יציאה של רחוב ברודצקי) בצפון תל-אביב. יש חנייה חינם בשפע.

 

זמני שיעורי האייקידו:

יום ראשון: 21:00-22:30

יום רביעי: 21:00-22:30

יום שישי: 14:00-15:30

אין חובה להגיע לכל השיעורים.